Природа

Чудове місце для всієї родини! Ви закохаєтеся у природу нашого краю. Запрошуємо Вас у неперевершений куточок Полтавщини на березі річки Псел

Дитячий відпочинок

Розвиваючий та активний відпочинок для Вашої дитини у табірі "Сонячний! Взнайте більше

Гідрокомплекс

Чудовий гідрокомплекс для всієї родини. Ми слідкуємо за чистотою та дизенфекцією за вищими стандартами

Вертебрологія

Нехірургічний підхід до лікування захворювань опорно-рухового апарату. Лікування остеохондрозу хребта, протрузій міжхребцевих дисків, сколіозу та інших

Запрошуємо Вас насолодитися енергією здоров'я та життя!

Санаторій знаходиться у винятково мальовничому місці на березі річки Псел – всього в 20 кілометрах від Кременчука. Вас приємно здивують незайманий ліс, чисте прозоре повітря, порадує велика кількість сонячних днів.
У будь-який час року до Ваших послуг сучасна лікувально – оздоровча база: чотириповерховий корпус з комфортабельними двомісними номерами, WI-FI, затишна їдальня, бібліотека. У п’ятдесяти метрах – чудовий піщаний пляж.
Для бажаючих підтримувати спортивну форму постійно працюють басейн, сауна, тренажерний зал, сучасні вуличні тренажери. Ті, хто люблять активний відпочинок, приємно проведуть час на тенісному корті, волейбольному та баскетбольному майданчиках, футбольному міні-полі.
Річка Псел чекає завзятих рибалок.
М’який клімат середньої смуги підійде людям будь-якого віку.
У літню пору ми запрошуємо в санаторій “Івушка” батьків з дітьми від 4 до 15 років, для яких організовано дитячий майданчик.

Працівники санаторію, медичний та обслуговуючий персонал завжди уважні до гостей. Про Вас потурбуються професіонали високого класу.

На території санаторія є безкоштовна автомобільна стоянка.

     ОБОВ’ЯЗКОВО мати  санаторно-курортну карту  (форма №072/о),

  • флюорографію,
  • відмітку або довідку дерматолога.

Дітям необхідно мати санаторно-курортну карту (форма №076/о),

  • довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення,
  • довідку про щеплення.

 

Відтворити відео

ПРАВИЛА ПРИБУВАННЯ   Перебування на чудовому острівці незайманої природи поліпшить Ваше здоров’я і настрій, а європейський комфорт і розкішний дизайн інтер’єрів зроблять Ваш відпочинок неповторним.


Ви можете скористатися формою зворотнього звязку прямо зараз!

Відправте запит, залишивши комфортний для Вас метод зв’язку – телефон чи листування електронною поштою