see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Carboxy -терапія ( газові уколи )

Carboxy -терапія ( газові уколи )

Карбоксітерапія – це інноваційний лікувальний метод, який проводиться за допомогою підшкірних ін’єкцій вуглекислого газу (СО2).

Цей метод лікування широко використовується в Карлових Варах, де існує школа рефлексотерапії. Внаслідок тривалих пошуків і досліджень  було виявлено дуже простий і ефективний метод лікування без побічних явищ. Суть цього методу полягає в тому, що в певні ділянки тіла – рефлексогенні зони – підшкірно роблять уколи вуглекислого газу (СО2), газові ін’єкції. Процедура карбоксітерапіі проводиться за допомогою найсучаснішого апарату, який дозволяє контролювати тиск, обсяг, глибину введення і концентрацію. Підшкірно вводиться певна доза вуглекислого газу. Цей метод дуже широко використовується в косметологічній практиці, для підтримки молодості і краси. Процедури вуглекислотних ін’єкцій проводить лікар-рефлексотерапевт.

Організм людини сприймає ін’єкцію в місці введення дози СО2 як гіпоксію, як недолік кисню, еритроцитів, поживних речовин. Тому до місця введення СО2 спрямовується збагачена киснем кров, розширюються дрібні судини, підвищується тонус вен. Підключаються приховані в організмі резерви, вони знаходять точку застосування у відносно хворому місці: запускається ланцюжок біохімічних процесів, внаслідок чого нормалізується обмін речовин.

Показання для проведення Carboxy-терапії (газових уколів):

  • дегенеративно-дистрофічні зміни міжхребцевих дисків: остеохондроз хребта, протрузії і грижі міжхребцевих дисків;
  • артрози;
  • артрити суглобів;
  • захворювання фасеткових суглобів хребта (спондилоартроз);
  • патологія м’язів і зв’язкового апарату, наприклад: плече-лопатковий периартроз, м’язово-тонічні больові синдроми;
  • порушення функції спинного мозку (мієлопатія, мієлоішемія);
  • головні болі (мігрень, головні болі напруги);
  • вестибулярні порушення на тлі шийного остеохондрозу;

Курс Carboxy-терапії

Залежно від показань курс Carboxy-терапії може складатися з 7-12 процедур, які проводяться 3 рази на тиждень, а для підтримки результату – 1 раз на місяць. В середньому ефект від курсу лікування зберігається від 6 до 12 місяців.

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”