see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

IMG_3587

Система ХІВАМАТ

Система ХІВАМАТ

Система ХІВАМАТ – це унікальна, запатентована терапевтична методика.

Механізм дії: електростатичні імпульси створюють приємні, глибоко проникаючі коливання в тканинах, впливаючи на шкіру, сполучну тканину, підшкірну жирову клітковину, лімфатичні і венозні судини. Ці коливання мають спрямовану трофостимулюючу, протизапальну, дренажну і детоксифікуючу дію. Значно зменшується біль, прискорюється зняття запалення і набряку.
При переміщенні одного з електродів  в тканинах відбувається деполяризація електрично нейтральних молекул. Утворені диполі обертаються відповідно до зміни полярності поля. При цьому відповідна ділянка послідовно підтягується і опускається із заданою частотою (від 5 до 200 Гц), виникає інтенсивна резонансна вібрація. Швидке повторення цього процесу призводить до ритмічної деформації тканини, що викликає ефект масажу.
Результатом даної процедури є дегидратируюча, антисептична дія, нормалізація тонусу, поліпшення мікроциркуляції і трофіки тканин.
        Клінічно доведені наступні лікувальні ефекти:
– виражений знеболюючий ефект;
– протизапальний ефект;
– протинабряковий;
– трофостімулюючий ефект.
Зменшення болю. Хівамат зменшує больовий синдром, перерозподіляючи і вимиваючи трансмітери і медіатори запалення. Це пригнічує запалення і набряк, що викликають біль, обмежує міграцію прозапальних клітин в ділянку ураження, шляхом зменшення вивільнення медіаторів запалення і зменшення набряку.
Мобілізація. При хронічному больовому синдромі і посттравматичних станах часто зменшується рухливість, що пов’язано зі зменшенням мікроциркуляції, внаслідок підвищення м’язового тонусу капілярів. Хівамат розслабляє м’язи, оптимізує метаболізм і нормалізує функціонування пошкоджених нервів. Як наслідок, відновлюється або навіть поліпшується амплітуда руху.
Протизапальну дію. Вплив Хівамат пригнічує запалення в гострій і хронічній фазі, обмежуючи міграцію прозапальних клітин в ділянку ураження, зменшуючи вивільнення медіаторів запалення і сповільнюючи надходження води і білків з кровоносних і лімфатичних судин.
     
Показання до лікування:
1. захворювання органів дихання (бронхіальна астма, бронхіт, муковісцидоз);
2. захворювання серцево-судинної системи (артеріальна гіпертензія, порушення венозного кровообігу);
3. захворювання нервової системи (геморагічний і ішемічний інсульт, черепно-мозкова травма, люмбалгія, ішіалгія, парези та паралічі, мігрень);
4. захворювання та травми опорно-рухового апарату (артроз, анкілозуючий спондильоз, епікондиліт, розрив зв’язок і м’язів, перелом хребта, гематоми);
5. лікування целюліту, корекція фігури.

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”