see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Масаж класичний європейський

Масаж класичний європейський

Класичний європейський масаж  з давніх часів  вважався ефективним засобом лікування багатьох захворювань і застосовувався для розслаблення в лазнях. Значення масажу не варто недооцінювати, адже найчастіше він використовується на рівні з фізичними вправами, як в спорті, так і в армії – для фізичної підготовки солдатів. З боку офіційної медицини, в процесі свого розвитку, техніка масажу піддавалася тиску, а в народі, навпаки, зміцнювалася.

У наш час масаж застосовується практично у всіх лікувально-оздоровчих і медичних установах, будучи обов’язковою процедурою. Жоден спортивний комплекс, масажний кабінет і салон не обходиться без нього. Сучасний масажист здатний зцілити як тіло, так і душу хворого, використовуючи енергетичну практику.

Сучасний класичний масаж є поєднанням чітких масажних маніпуляцій. З їх допомогою виробляється вплив на організм хворого з профілактичною, лікувальною, косметичною або оздоровчою метою. Класичний масаж головним чином впливає на судинну і нервову системи. Даний масаж прискорює процеси міжклітинного обміну речовин (завдяки чому з організму виходять продукти обміну), а також він є найсильнішим генератором мікроорганізмів, які відповідають за імунітет людини.

Класичний європейський масаж має на увазі п’ять груп прийомів:

  • вижимання;
  • погладжування;
  • розтирання;
  • вібрація;
  • розминка.

Ці прийоми проводяться з метою заспокійливого, тонізуючого і розслабляючого впливу на організм. Класичний масаж вважається найпопулярнішим в колі професійних масажистів завдяки своїй багатогранності.

У європейському масажі щодо його форм, основна увага приділяється масажу всього тіла, за допомогою якого можна отримати максимальний ефект в профілактиці і лікуванні певних недуг.

Поєднуючи прийоми класичного європейського масажу, є можливим проведення інших видів масажу: спортивний, лікувальний, лімфодренажний, розслабляючий (релакс-масаж), дитячий, гігієнічний (профілактичний), а також антицелюлітний.

Здійснюючи процедури класичного європейського масажу, необхідно дотримуватися основних правил, а також пам’ятати про протипоказання і гігієнічні норми, що є значною умовою для отримання максимального позитивного ефекту від описаного масажу.

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”