see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

Магнітотерапія

Магнітотерапія

Магнітотерапія. Терапевтична дія магнітних полів.

Магнітотерапія –  це метод, при якому на організм людини впливають постійним або змінним низькочастотним магнітним полем. Відомо, що тканини організму діамагнітні, тобто під впливом магнітного поля не намагнічуються, все ж багатьом складовим елементам тканин, наприклад, воді, формених елементів крові можуть в магнітному полі передаватися магнітні властивості.

Фізична сутність дії магнітного поля на організм людини полягає в тому, що воно впливає на рухомі в тілі електрично заряджені частинки,   впливаючи таким чином на фізико-хімічні і біохімічні процеси.

Вважають, крім того, що магнітні поля впливають на рідиннокристалічні структури води, білків, поліпептидів і інших з’єднань. Квант енергії магнітних полів позначається на електричні та магнітні взаємозв’язки клітинних і внутрішньоклітинних структур, змінюючи метаболічні процеси в клітині і проникність клітинних мембран.

Вивчення впливу магнітних полів на різні органи і системи організму людини дозволило встановити деякі відмінності в дії постійного і змінного магнітного поля.

Так, наприклад, під впливом постійного магнітного поля знижується збудливість центральної нервової системи, прискорюється проходження нервових імпульсів. Змінне магнітне поле збільшує гальмівні процеси в центральній нервовій системі.

Магнітні поля мають протизапальну, протинабрякову, седативну, болезаспокійливу дію.

Під впливом магнітних полів поліпшується мікроциркуляція, стимулюються регенеративні процеси в тканинах.

Показання і протипоказання для магнітотерапії.

Магнітотерапія призначається зазвичай при багатьох захворюваннях. Основними її лікувальними ефектами є: судинорозширювальний, катаболічний, лімфодренуючий, трофостімулючий, гіпокоагуліруючий, а також гіпотензивний.

Показанням до застосування служать: захворювання органів дихання, серцево-судинної системи, м’яких тканин, вегетосудинна дистонія з порушенням сну, артрози і остеоартрози, трофічні виразки гомілки. Ефективна методика при лікуванні патологій шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, остеохондрозу, бронхіальної астми, гінекологічної патології. Допомагає магнітотерапія пацієнтам, які мають проблеми з нервовою системою, циститом, хронічні неспецифічні простатити. Використовується при лікуванні шкірно-алергічних захворювань, судинних захворювань і таких очних патологій, як: герпетичний кератит і виразка рогівки.

Магнітотерапія має низку протипоказань.

Магнітотерапія протипоказана пацієнтам, з гіпотонією, системними хворобами крові, при епілепсії, при кровотечах або схильністю до них. Також магнітотерапія протипоказана при вираженому загальному виснаженні організму, в разі його загального важкого стану, при прогресуючому атеросклерозі судин головного мозку. Заборонялося вживати дану методику при недугах серцево-судинної системи в стадії декомпенсації, при підвищенні температури понад 38 С.

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”