see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

Вібротракційна терапія

Вібротракційна терапія

Мета даного методу – вплив на хребетно-руховий сегмент, паравертебральні тканини (м’язи, зв’язковий апарат, сухожилля і капсули суглобів), зняття функціональних блоків, релаксація глибоких м’язів хребта і нормалізація механофізіологіі вищеперелічених структур хребта. Механічна тракція поєднується з попереднім застосуванням ручного масажу, міорелаксуючих препаратів, і з подальшим перебуванням в горизонтальному положенні не менше двох годин. Тракційний метод лікування обов’язково поєднується з фізіотерапією: діадинамотерапією, ампліпульстерапією, магнітотерапією, карбоксітерапією і ультразвуковим впливом.
Тракційна терапія є одним з методів відновного лікування пошкоджень і захворювань опорно-рухового апарату (грижі міжхребцевих дисків, дегенеративно-дистрофічні процеси в хребті і ін.). За допомогою короткочасної або тривалої тяги долається м’язова напруга або виявляється поступовий розтягуючий вплив на певну область тіла з метою усунення контрактури або деформації. Тракційна терапія зменшує роздратування нервових структур, покращує кровообіг і трофіку уражених тканин, релаксуючим чином впливає на м’язи, нормалізує руховий стереотип хребта.

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”