see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прилад ZIMMER-MED PhySys

Прилад ZIMMER-MED PhySys

Наш санаторій має сучасне обладнання для лікування захворювань хребта і великих суглобів.

Прилад ZIMMER-MED PhySys – це багатофункціональний сучасний фізіотерапевтичний апарат, який позитивно впливає на людський організм комплексно, за допомогою електроімпульсного, магнітного і рефлекторного ефектів. В основі роботи таких приладів лежить подача постійних і імпульсних струмів різної конфігурації і частоти. Імпульси – це джерело рефлекторної стимуляції кровообігу, обмінних процесів, зростання і розвитку клітин, що забезпечують регенерацію і імунітет організму.

За допомогою апарату ZIMMER-MED PhySys сьогодні з’явилася можливість проводити повноцінні терапевтичні сеанси, комбінуючи відразу два види впливу на організм – ультразвуком і порціями струму, індивідуально підбираючи програму для кожного пацієнта, в одному або відразу двох робочих каналах. Розробка і застосування такого приладу значно розширює коло чутливих до подібного методу лікування захворювань – больовий синдром в гострій і хронічній формах, реабілітаційні та релаксуючі заходи для різних груп м’язів, лікування вогнищ запалення різної природи, діагностичні сеанси при захворюваннях м’язової системи, стимулювання процесів метаболізму в тканинах і органах.

Установки ZIMMER-MED PhySys вже продемонстрували високу ефективність в лікуванні захворювань серцево-судинної, дихальної, травної, нервової (в основному, периферичної), репродуктивної, сечовидільної систем і опорно-рухового апарату, порушення процесів метаболізму в тканинах, пошкоджень суглобів і хребетного стовпа, патологій в області отоларингології та дерматології.

Показання до застосування:

  • лікування гострих і хронічних болів;
  • лікування м’язової атрофії;
  • тренування і відновлення м’язів;
  • стимулювання метаболізму тканин;
  • лікування запалень;
  • діагностика порушень м’язової діяльності;
  • зняття м’язової напруги;
  • спортивна підготовка м’язів.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”