see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

mejpozvonochnaya_grija_symptomi

Біль у шиї

Біль у шиї

Близько 60% населення в усьому світі страждають від болю в області шиї. У більшості випадків, це люди середнього та похилого віку, до того ж, жінки частіше схильні до даного синдрому, ніж чоловіки. Розглянемо першопричини больового синдрому, діагностику та лікування недуг, якими він викликає.

Остеохондроз шийного відділу хребта (дегенеративно-дистрофічний процес, який вражає структури шийного відділу (зв’язковий комплекс, відростки хребців і їх тіла, міжхребетні диски і суглоби)) знаходиться на першому місці. Внаслідок чого спостерігається ущільнення кісткової тканини і зменшення еластичності зв’язок фіброзного кільця міжхребцевого диска і хребта. Пізніше пошкоджується біомеханіка шийного відділу і починається поетапне, іноді різке, розвиток больового синдрому.

Основні синдроми шийного остеохондрозу:
• цервико-брахіалгія – це біль в шиї з віддачею в верхню кінцівку. Найчастіше – одностороння, пов’язана в більшості випадків з тривалим “професійним” положенням шиї, голови та руки (при роботі з комп’ютерною мишею або за кермом автомобіля, при незручному і неправильному положенні за робочим столом і т.д.);
• цервікалгія-локальний біль в шиї. Ниючий, тупий, іноді сковує і гостра, біль по задній області шиї. Виявляється з одного боку частіше, але може бути двосторонньою. Спостерігається напруженість м’язів з болючої сторони, рухи в шиї скуті. Синдром виникає внаслідок тривалого і незвичного перебування шиї і голови в одному положенні або швидкі і різкі рухи, які провокують блоки міжхребцевих суглобів;
• радикуліт-нейропатія (шийний радикулярний синдром) спостерігається при подразненні або компресії корінця спиномозкового нерва (остеофіт, запальний набряк, грижа диска). Відзначається болем в шиї з поширенням по ходу пошкодженого корінця (плечі, надпліччя, кисті, передпліччя) і руховими або чутливими розладами в області збудження корінця. Це означає, що пацієнт відчуває оніміння певної області на руці (частіше – пальці), в деяких випадках на обох руках, частіше вранці, а також зменшення м’язової сили, в основному в кисті.
Біль має постійний характер, може різко збільшуватися при русі шиї, а прийом знеболюючих засобів майже не дає полегшуючого ефекту;
• цервико-краніалгія – біль в шиї з розширенням на голову. Найчастіше больові відчуття дають про себе знати в потиличній частині, але може бути і різка ломота в вухо, око, і розлитий характер. Переважно подібні прояви виникають у випадках фізичного фактора (наприклад, незручне положення шиї), має місце значне несприятливе психо-емоційне навантаження.

Больовий синдром в шийній частині хребта може провокувати і інші хвороби внутрішніх органів і кістково-м’язової системи.
Наприклад, біль в шиї спостерігається при імунних ураженнях суглобів: ревматична поліміалгія, анкілозуючий спондилоартрит, ревматоїдний та псоріатичний артрити. Поразка шийних хребців остеомієліт або на кістковий туберкульоз, запалення лімфатичних вузлів шиї або захворювання щитовидної залози і при нинішньому менінгіті, також передбачає появу цього больового синдрому. Захворювання стравоходу і серця часто виражаються “відбитими” болями в ділянці шиї.

Найскладнішим захворюванням з больовим синдромом в шийній частині зазначають пухлина шийних хребців. Така пухлина, як правило, має метастатичний характер, як при раку простати, молочної залози, нирки, легені, меланома.
З огляду на такий асортимент причин болю в шиї, діагностика справжньої причини повинна бути дуже точною. Неврологічний і ортопедичний огляд, скрупульозне опитування, МРТ та лабораторні дослідження, рентгенографія в особливих проекціях, визначають основу правильного діагнозу, а відповідно, і припускають призначення необхідного лікування в кожному окремо взятому випадку болю в шиї.
Бережіть Ваше здоров’я!

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”