see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

a poor girl suffering from the pain

Біль у спині

Біль у спині

Лікування болю в спині

Комплексна терапія при лікуванні болю в спині передбачає комбінацію декількох факторів впливу, що дозволяють швидко домогтися найкращого лікувального ефекту. Здійсненність вертебрології є набагато ширше, ніж окремі практики: мануальної терапії, неврології, остеопатії і масажні техніки.
Як в вертебрології, так і в нашому санаторії, особливим мистецтвом можна назвати нехірургічний підхід до лікування хвороб хребта, ДО ЧОГО НАВІТЬ НА КРИТИЧНИХ СТАДІЯХ І В ВАЖКИХ ФОРМАХ!

Крім медикаментозного лікування (уколи від болю в спині, таблетки, паравертебральні блокади, крапельниці), результативними є і такі методи:

  • М’яка мануальна терапія-лікар впливає на хребет хворого своїми руками. Можна назвати сотні різних прийомів, які застосовні до кожного хребця. Дане лікування викорінює проблему блокованих (зміщених) хребців, нейтралізує м’язовий спазм, а також усуває безліч інших порушень. Повне зникнення болю або полегшення відбувається відразу ж після першого сеансу.
  • Класичний, сегментарний або точковий лікувальний масаж.
  • Фізіотерапія.Наш санаторій володіє всім спектром найсучаснішого і необхідного устаткування.
  • Краніосакральна терапія.

Результативність і тривалість лікування болів в спині залежні від швидкості звернення до лікаря пацієнта після виявлення у себе їх симптомів. Переважно, це 5-10 повсякденних лікувальних сеансів.

Вісцеральна терапія.
Пам’ятайте, чим раніше Ви звернетеся по допомогу досвідченого фахівця, тим швидше можете сподіватися на повернення до здорового і нормального життя без болю!

Чим небезпечні болі в спині

Біль – сигнал про несправності, а біль у спині – сигнал про наявність в організмі патологічних процесів.

Болі в спині – цілком популярна проблема, яка виникає у людей різного віку. Вони можуть мати ставитися до окремих суглобам хребта, самому хребту, м’яких тканин і навіть до внутрішніх органів.

Пріоритетним є правильно визначений діагноз, тільки після чого можна переходити до лікування.

Звичайну біль в попереку ми найчастіше пов’язуємо з навантаженням на спину, протягами або переохолодженням. Достатнім могло б бути обробити спину зігріваєчою маззю або поставити банки для зменшення болю, а разом з тим, за звичайним болем в поперековій області можуть виявитися набагато більш серйозні проблеми.

Наприклад, найпоширеніші з них:

Інфекція, що має грибкову, вірусну, паразитарну або бактеріальну природу. Найчастіше можна зустріти інфекційні ураження поперекової області – різновиди спондилита, менінгіт, мієліт і ін. Люди з ослабленим імунітетом і діабетики знаходяться в групі ризику.
Причиною больових відчуттів в спині також можуть бути пухлини.
Міофасциальний біль, що виникає в результаті сильного розтягнення зв’язок або перевантаження м’язів.
Запальний процес. Зокрема, сакроілеіт – захворювання запального характеру, вранці супроводжується стисненістю хребта, болями в тазостегнових суглобах, сильно зменшуються при фізичному навантаженні.
Протрузії і грижі міжхребцевих дисків защемленням або здавленням нервових корінців.
Віддає в позвоночник біль при ураженнях і травмах внутрішніх органів. Жахлива біль у ділянці нирок супроводжує в окремих випадках не тільки грижу міжхребцевого диска, але і аневризму аорти.
Переломи поперекових хребців. Переважно виникають внаслідок наявності несерйозної травми у пацієнтів з ревматоїдним артритом, остеопорозом або у разі злоякісної пухлини.
З огляду на все вищесказане, пріоритетно виявити причину болю в спині на ранньому терміні, своєчасно звернувшись до лікаря. В даному випадку практикувати самолікування небезпечно, особливо, якщо біль з’явилася вперше.

Болі в спині причини

Причини болю в спині підрозділяються на дві великі групи: невертеброгенні і вертеброгенні, тобто не пов’язані і пов’язані з недугами самого хребта.

Поширеною вертеброгенною (пов’язаної патогенетично зі змінами в хребті) першопричиною больового синдрому визначають остеохондроз хребта. Неправильно пролікований або зовсім нелікований остеохондроз, який за своєю суттю не є захворюванням, як правило, набуває хвороботворні обриси під впливом безлічі внутрішніх і зовнішніх факторів. Переважно згадані хвороботворні форми дуже серйозні, провокують інвалідність при неуважному до них ставлені. Мають місце бути найяскравіші приклади переростання остеохондрозу в спонділоартроз (ураження міжхребцевих суглобів), протрузія (випинання) і грижу міжхребцевого диска. З різноманітності інших вертеброгенних причин виділяють травми і переломи хребців, нестабільність хребетно-рухового сегмента, остеопороз і метастази в тілах хребців.

Невертеброгенні болі в спині часто називають «відбитими». Такі болі в спині виникають при хворобах будь-яких систем і органів організму: дихальної системи – відгукуються на грудній або нижньошийних відділах хребта, серцево-судинної системи – відображаються на плечах або грудному відділі хребта (біль в спині вище попереку), при патології нирок виявлення болів відбувається на грудопоперековому переході, внутрішньої поверхні стегон (біль в спині нижче попереку), лобку, при гінекологічних захворюваннях відбувається відображення болю в поперековому відділі, при несправності в роботі шлунково-кишкового тракту біль транслюється в поперек і т.д.

Підводячи підсумок всього вищесказаного, слід зазначити першорядну важливість точно діагностованої причини болю в спині. Отже, що повторюється або постійний біль в спині – це значимий привід звернутися за допомогою до профільного фахівця, який визначить вірний діагноз і призначить коректне лікування.

Хочемо звернути Вашу увагу, що виключно фахівці – вертебрологи мають навички найбільш точного проведення належної діагностики, оскільки володіють знаннями травматології, ортопедії та нейрофізіології. Виключно лікар-вертебролог знає зв’язок між захворюваннями внутрішніх органів і хребта. З цієї причини лікування повинно бути комплексним і направлено як на нейтралізацію больового синдрому, так і на усунення першопричини недуги.

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”