see page replica watches Learn More Here replica horloges web link replicas de relogios Wiht 30% Discount cheap sex doll.
energy

ОК "Нафтохімік" ПАТ Укртатнафта

iv_ver_white

+38(067) 808-35-19 | +38(067) 530-32-51

white

+38(067) 302-15-15

image1428947079

Біль у п’яті і стопі

Біль у п’яті і стопі

Багато людей страждають від болю в ступні або в п’яті, найчастіше – представниці жіночої статі. Проблема може виникнути від надмірної ваги, носіння незручного взуття, тривале стояння, а також недостатня рухова активність. Розрізняють різні види болю: інтенсивну і незначну, одноразову і циклічну, в різноманітних місцях стопи і п’яти. Діагностувати причину болю в стопі або п’яті може тільки лікар під час проведення консультації, визначити недугу і призначити курс лікування.

Головними причинами болі в п’яті, стопі є (маються на увазі причини, які мають відношення до нас):

п’яткова шпора, яку ще називають «п’ятковою шпорою»;
поздовжна, поперечна або комплексна плоскостопість;
артрит.
“П’яткова шпора”

П’яткова шпора (plantaris – підошва) є сама повсякденна причина болю в п’яті. Плоскостопість надає чільну роль у розвитку даного захворювання. Надмірна маса тіла збільшує навантаження на склепіння стопи і кістку п’яти. В результаті стопа ущільнюється, а нижня сухожильна зв’язка (п’яткова шпора) – розтягується, і спостерігаються мікророзриви, починається запальний процес. Саме він і є справжньою причиною болю, а не виростання шипів.

Симптоми плантарного фасцита:

  • ослаблення болю в міру руху;
  • зовнішні зміни стопи не спостерігаються;
  • різкий біль, схожа з пробиттям цвяхом, при натисканні на п’яту і початку ходьби (тривалі за ніч тканини знову розриваються);
  • біль спостерігається тривалий час (без лікування) – до декількох місяців;
  • в стані спокою п’яти не болять.

Шпори болю при артриті

Також біль в п’ятах з’являється при різних видах артриту і супроводжується різними проявами. Основну хворобу необхідно лікувати обов’язково, купіруя одночасно больові симптоми в стопах.

Щоб не упустити небезпечну хворобу, важливо не відкладати візит до лікаря, оскільки можливі тяжкі наслідки. За специфічними «мірками» лікар визначить точний діагноз, призначивши здачу аналізів. Знеболююча дія залежить безпосередньо від швидкості та результативності лікування основного недуга

Якщо у Вас виникають питання - телефонуєм та консультуєм впродовж доби

З будь яких питань щодо лікування, проживання, бронювання у Санаторії “Івушка” чи у Дитячому таборі “Сонячний”